הבלוג שלנו

כל מה שצריך לדעת לפני רכישת וילות יוקרה

וילות למכירה

הערך הכספי של וילות (בתים פרטיים אשר מוקפים שטח אדמה פרטי) נקבע במידה רבה לפי המיקום הגיאוגרפי שלהם. מלבד סוג הנכס והבנייה, יש משמעות גדולה למיקום הספציפי במרכז, בצפון או בדרום. זו תופעה שנפוצה לווילות ובתים פרטיים בכל רחבי העולם, אך בישראל היא בולטת כיוון שמדובר במדינה קטנה.

על רקע האמור לעיל, נציגינו ישמחו לסייע לך למצוא את הנכס הנכון מבין מבחר וילות למכירה ברחבי הארץ – כאשר המומחים מבית סותבי'ס נדל"ן בין-לאומי יוכלו לבחון יחד איתך את התאמת הנכסים – בכל האספקטים החשובים – ובין היתר:

תכניות בנייה עירוניות

שימוש בתכניות בנייה עירוניות מאפשר לדעת מה צפוי להתרחש באזור שבו נמצאות וילות שעומדות למכירה. כך למשל ניתן לדעת האם צפויה לקום תחנת רכבת, כמה בתי ספר יהיו במושב ומה המצב העתידי מבחינת נתיבי וצירי תחבורה מרכזיים. למעשה, תכניות הבנייה העירוניות הן הכלי האובייקטיבי היעיל ביותר שבעזרתו ניתן לנסות לנבא את הערך של וילות מסוימות בעתיד.

רישום הנכס בטאבו

וילות למכירה בתל אביב

וילות למכירה

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא תמיד וילות נמכרות כאשר השטח כולו רשום בטאבו על שם בעל הנכס. הפתרון הוא להתייעץ מראש עם אנשי מקצוע מענף הנדל"ן ולוודא שמדובר בווילות שיכולות להבטיח תשואה גבוהה למשקיעים.

התאמת הווילה לצרכי הרוכש

חיפוש נכון אחר וילות למכירה מתבצע לפי צרכי הרוכש. משקיעים מחו"ל למשל מעדיפים לגור בווילות באזור המרכז או ביישובים מבוססים כגון קיסריה, הרצליה פיתוח וכדומה. לעומתם, תושבי ישראל ומשפחות עם ילדים יבחרו וילות לפי הקרבה למוסדות לימוד או למקומות העבודה. במילים אחרות, צריך לבחון כל מקרה לגופו ולהכיר את האופציות לפני שמוכרים או קונים וילות בישראל.

סוג היישוב

ההבדל העיקרי מבחינת סוגי היישובים שבהם יש וילות למכירה הוא בין יישובי וילות לבין וילות שנבנות בהרחבות של מושבים ותיקים. יישובי וילות מתאפיינים בשימוש בשטחים חדשים יחסית, בעוד הרחבות מייצגות שטחי קרקע חקלאית לשעבר בהם הופשרה הבנייה. כמו כן, ישנן שכונות "בנה ביתך" בערים גדולות שגם בהן ניתן למצוא וילות למכירה ונכסי יוקרה במחירים אטרקטיביים.

קהל היעד

כל השיקולים שנלווים לתהליך בחירת וילות למגורים או להשקעה משותפים לקהל יעד ספציפי של בעלי הון עצמי זמין. לפיכך, גם קהל היעד שחי ביישובים המבוססים שבהם נמצאות הווילות הוא ברך כלל בעל מאפיינים סוציו-דמוגרפיים דומים. למעשה, בעזרת התייעצות עם אנשי מקצוע שמתמחים בשיווק נכסי יוקרה אפשר לדעת מראש מי קהל היעד בכל יישוב ולקבל החלטה מושכלת לגבי היכן לרכוש את הווילות.

נשמח לעמוד לרשותך

ויש כמובן גם שיקולים נוספים – נציגי סותבי'ס נדל"ן בין-לאומי ישמחו לרכז עבורך את הטיפול בווילות ונכסי יוקרה העומדים למכירה. אנו גאים לייצג מותג בין-לאומי מצליח ויש לנו קשרים מוכחים עם משקיעים בכל רחבי העולם. מבחינתך, המשמעות היא חיסכון בזמן יקר והפקת תשואה אופטימאלית מהנכס.

אנו מחכים לפנייתך במספר 03-7710977 ונשמח להעמיד לרשותך אפשרויות מותאמות אישית מבין מבחר רחב של וילות למכירה ברחבי הארץ.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪17,000,000 יפו
₪14,000,000 קיסריה
₪10,700,000 יפו
₪75,000 תל אביב
₪8,900,000 ירושלים
₪10,500,000 קיסריה
Call Now Button