הבלוג שלנו

טיפים לנכסים ודירות יוקרה למכירה בהרצליה פיתוח

בתים ודירות בהרצליה

מזה שנים רבות נחשבת הרצליה פיתוח יעד נדל"ני יוקרתי במיוחד. זאת בשל קרבתה ליישובים מבוקשים כמו: תל אביב , רשפון, ארסוף וכפר שמריהו, קרי: יישובי יוקרה מכל עבר, וכן לא פחות חשוב – העובדה שהרצליה פיתוח שוכנת על חוף ים התיכון.

דירות יוקרה בהרצליה פיתוח

הרצליה פיתוח שופעת אזורי בילוי רבים, מלונות ששוכנים על קו החוף, מרינה יפיפייה רווית בתי קפה ומסעדות, חוף ים מרהיב. כאשר גולת הכותרת היא רחוב גלי תכלת המפואר והיפהפה בו שכונת גם שגרירות ארצות הברית. הוילות שממוקמות במערב הרצליה פיתוח, באותו רחוב יפהפה "גלי תכלת", בנויות ממש על הצוק ונחשבות לאזור היקר בישראל, עם הנוף הפתוח לים, והאוויר הזורם הישר ממנו.

באזור המזרחי של הרצליה פיתוח ניתן למצוא אזור תעשייה משגשג, פורח והומה משרדי הייטק, וחנויות העוטפות את כולו ובלילה מדובר באזור בילוי חם ובועט שמושך לא מעט מבלים מכל הארץ. על קו החוף נפגוש את בתי המלון המובילים הארץ: דן אכדיה, דניאל ועוד. קניון ארנה הממוקם על המרינה לצד היאכטות הרבות שעוגנות שם הופכות את המקום לאטרקטיבי במיוחד.

מיקומה המרכזי של הרצליה פיתוח, המוניטין שלה, והאוכלוסייה שכבר גרה שם מבטיחות למי שרוכש שם נכס איכות חיים גבוהה ונעימה במיוחד. סותביס נדל"ן מספקת לכם מגוון פרוייקטים ונכסים יוקרתיים ומפוארים באזור הרצליה פיתוח מתוך הבנה שמדובר במקום משגשג.

סותביס נדלן  מציעה נכסי יוקרה בהרצליה פיתוח, דירות יוקרה ווילות מפוארות רחבות ידיים, מרווחות ברחובות השקטים והיוקרתיים, וילות מפוארות ומפנקות בקו ראשון לים וכן, דירות גג עם נוף פנורמי לים, פנטהאוזים חלומיים באזור שקט ויחד עם זאת קרוב לכל מקומות הבילוי ולתל אביב.

לפרטים נוספים בקרו בדף הנכסים שלנו: בתים ודירות בהרצליה

 

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪3,680,000 רמת גן
₪10,990,000 נס ציונה
₪13,710,000 תל אביב
₪4,690,000 נתניה
₪50,863,409 תל אביב
₪53,000 הרצליה
Call Now Button