הבלוג שלנו

המדריך לנכסי יוקרה בתל אביב והסביבה

אם גם אתם מעוניינים לשדרג את הדירה שלכם או למצוא דירה ראשונה יוקרתית במחיר נגיש, ניתן לפנות אלינו. אנו נאתר עבורכם פנטהאוזים ומיני פנטהאוז עם מרפסות גדולות, וכן נמצא עבורכם דירות יוקרה מכל סוג אחר, בהתאם לציפיות שלכם. הדירות נועדו למגורים בפעם הראשונה, להשקעה, למשפרי דיור ולעוד מגוון מטרות רחב.

פנטהאוזים בתל אביב

בואו לגור בדירת יוקרה עם מרפסת ענקית שיכולה לשמש כחדר נוסף כאשר בונים סגירת חורף, או כמקום להשקיף על נופיה המרהיבים של ארצנו הקטנטונת. פנטהאוזים בדרך כלל זוהו כדירות מאד יקרות, אך בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנו נאתר עבורכם פנטהאוזים במחירים מעולים, אשר ישמשו אתכם למגורים ארוכי טווח, שיפור דיור, השקעה או כל מטרה אחרת ה תבחרו.

פנטהאוזים בתל אביב

מיני פנטהאוזים בתל אביב

גרסה מוקטנת של פנטהאוזים. המרפסת בדרך כלל יותר קטנה, אך עדיין מאפשרת מרחב גדול מספיק בשביל לעמוד שם ולהתנהל מתוכה. יש לנו דירות יוקרה, מיני פנטהאוז במחירים מעולים, ובמיקום אסטרטגי בכל אזור בארץ בו תבחרו להשתכן. מיני פנטהאוזים הם בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל שהדיור יהיה מוזל וגם יוקרתי.

דירות יוקרה למכירה בתל אביב

ניתן לאתר עבורכם במאגר גם וילות יוקרה למכירה במחירים הוגנים. אם גם אתם סבורים כי וילות הן פתרונות המגורים האולטימטיביים עבורכם, דעו שלצד התחושה של שכונת יוקרה, יש עבודה בחקלאות, ניקוש עשבים, איטום כל שנה והדברת מזיקים בחצר. העבודה רבה הרבה יותר מאשר עבודת תחזוקת דירה ממוצעת, ולכן מומלץ לחשוב האם עבודה בגינה היא הדבר שאתם הכי אוהבים לעשות. מלבד זאת, באפשרותנו למצוא לכם וילות במחירים מעולים וחסרי פשרות.

רכישת דופלקסים בתל אביב

כמו דירות יוקרה צמודות קרקע, אך ישנו גם מפלס שני. הדופלקסים יכולים להיות דירות שלמות בבעלותכם, או קומה מתוך 2, כשבקומה האחרת משתכנת משפחה אחרת. דופלקסים הם פתרון אידאלי למי שמעוניין בבנייה צמודת קרקע, עם נטל עבודה מופחת מבחינת תחזוקה ושימור המבנה.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪22,000,000 נתניה
₪3,575,000 תל אביב
₪7,000,000 ירושלים
₪11,000,000 תל אביב
₪6,200,000 יפו
₪12,700,000 תל אביב
Call Now Button