הבלוג שלנו

מדריך רכישה של בתי יוקרה למכירה

בתי יוקרה למכירה

רוב הכלים שעומדים לרשות הציבור הרחב בעת חיפוש דירות סטנדרטיות לא רלוונטיים כאשר מדובר בבתי יוקרה. כך למשל קשה עד בלתי אפשרי למצוא בתי יוקרה למכירה בלוחות אינטרנט, במקומונים או על גבי שלטים ולכן צריך לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בשוק נדל"ן היוקרה. כמו כן, בחינה לעומק של שוק הנדל"ן בארץ מגלה הבדלים משמעותיים בין דירות מגורים לציבור הרחב לבין נכסים למגורים לעשירונים העליונים והבדלים גם בין בתי היוקרה עצמם.

הבדלים בין בתי יוקרה

שוק נכסי היוקרה בישראל כולל בתוכו בתים שנמצאים באזורי ביקוש ובתים הרחק מהם. אף על פי שבשני המקרים מדובר על בית יוקרתי עם עיצוב אקסקלוסיבי ורמת גימור בלתי מתפשרת, הנכסים שממוקמים באזורי הביקוש במרכז הארץ עולים יותר מאלו שמפוזרים בשאר המדינה.

התמקדות באזור ולא רק בבית יוקרה

על רקע האמור לעיל, הטיפ הוא להחליט באיזה אזור מתמקדים והאם מוכנים לגלם חלק מהתקציב בעובדה שמדובר על דירה באזור מבוקש – עוד לפני שבודקים כיצד היא בנויה ומה יש בתוכה. בהמשך, כל שנותר הוא להשתמש בשירותי נדל"ן מקצועיים ולהשתדל לרכז כמה שיותר מהם תחת קורת גג אחת.

היכרות עם המוכרים

בתי יוקרה למכירה בישראל מוחזקים הן על ידי תושבי המדינה והן על ידי תושבי חוץ. אם רוצים להגדיל את הסיכוי למצוא את בית החלומות, צריך לדעת למי לפנות ואיפה לחפש. רק כך ניתן לרכוש בתי יוקרה במחיר אטרקטיבי ולקצר את משך הזמן שעובר מהרגע שבו מקבלים הסכמה עקרונית ועד שחותמים על החוזה.

ניהול תהליך הרכישה של בתי יוקרה

תהליך רכישת בתי יוקרה מחייב מעורבות של נותני שירותים שונים. מלבד אנשי המקצוע שעוסקים בהיבט הבירוקרטי, כדאי לערב אדריכל ומעצבי פנים ומומלץ לחשוב היטב איך מבצעים את העברת הכספים עם או בלי הלוואת משכנתא.

בתי יוקרה רוכשים דרכנו

Sotheby's International Realty היא המוקד הראשי לדירות יוקרה בארץ והמקום שממנו כדאי לך להתחיל לחפש את הנכס הבא שלך. בין היתר, אנו נשמש כ – one stop shop לתהליך הרכישה ונייצג את האינטרסים שלך כדי לתת מענה מקיף, מקצועי ואמין.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪6,825,000 תל אביב
₪24,500,000 תל אביב
₪25,000,000 תל אביב
₪30,000,001 תל אביב
₪16,300,000 תל אביב
₪32,000,000 כפר שמריהו
Call Now Button