הבלוג שלנו

מרפסות תלויות מפלדה להעלאת שווי הנכס

מרפסות תלויות מפלדה להעלאת שווי הנכס

מרפסות תלויות מפלדה הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות עד מאוד בכל בית פרטי.מדובר על מרפסות יציבות וחזקות העמידות לאורך שנים רבות, כך שהן נותנות תמורה מלאה עבור כספן. מעבר לכך, ניתן לראות במפעלים, מקומות ציבוריים שימוש גם כן במרפסות תלויות מפלדה הודות ליתרונות שלהן לעומת מפרסות תלויות אחרות.

מהן מרפסות תלויות מפלדה?

מרפסות תלויות מפלדה הם מרפסות קלות מאשר מרפסות בטון, תהליך הייצור שלהן מתבצע במפעל עצמו ועל כן הפלדה שלהן היא איכותית ומבוקרת, ניתן לתכנן אותן ללא עמודים, כך שהן לא פוגעות בשטחי חנייה והרכבתם בשטח מהירה עד מאוד. כמו כן, מרפסות תלויות מפלדה מגיעות מוכנות ותליית המרפסת עצמה נעשית באמצעות ההכנות הקודמות אשר בוצעו בבניין בטרם הגעת המרפסת.

למי  מתאימות מרפסות תלויות מפלדה?

מרפסות תלויות מפלדה מתאימות לשימוש בתוך בתים יוקרתיים וכן למקומות ציבוריים, ממשלתיים, מפעלים ותעשיות ועוד. כלומר מרפסות תלויות מפלדה מתאימות גם לאנשים פרטיים וגם לארגונים גדולים וציבוריים אשר רוצים מרפסת תלויה במשרד שלהם שתשקיף על כל הנוף שנמצא מסביבה וגם יהיה מקום מנוחה. המשקל הקל של המרפסת עושה אותה למרפסת המובילה והטובה ביותר בתחום המרפסות התלויות, ועל כן היא בשימוש בפרטי  וציבורי כאחד.

כמה זמן לוקח להתקין מרפסת תלויה מפלדה?

הזמן שלקוח להתקין מרפסות תלויות מפלדה משתנה בהתאם למספר המרפסות התלויות אשר מבצעים באותו פרויקט ואשר תלוית בגודל המרפסת אשר מוסיפים לבניין ולדרכי הגישה לבניין עצמו בו מעוניינים להוסיף את המרפסת או המרפסות. מעבר לכך, פרויקט הוספת מרפסת תלויה מפלדה עלולה להסתיים תוך חודשים בודדים אם מדובר על בניינים משותפי שיש להם היתר בנייה למפרסת. מעבר לכך, זמן התקנת המרפסת תלויה גם בחברת הבנייה שבחרתם לפרויקט התקנת המרפסות. חשוב שהחברה שאתם בוחרים תהיה מנוסה, ותיקה, עם יכולות ביצוע לקיצור משך ביצוע העבודה בצורה משמעותית, תוך כדי יצור מהיר ויכולות ניהול הנדרשות לביצוע התקנת המרפסת לבניין.

גימור מרפסת תלויה מפלדה

לאחר התקנת המרפסת מתחילים בעבודות הגמר של המרפסת. בשלב הראשוני מתקינים את לוחות הצמנט בורד מעל קונסטרוקציית הפלדה ומעליהם מבצעים את שכבת האיטום ולאחר מכן מבצעים בדיקת הצפה למשך 72 שעות. בחלקה התחתון מתקינים את לוחות הגבס שמיועדים להתקנה בחוץ ועמידים בפני מזג האוויר. ולאחר מכן מצבעים את עבודות הריצוף והצבע כולל רובה במרפסת. כמו כן, חשוב שהחומרים אשר משתמשים בהם לגימור המרפסת יהיו איכותיים ומותאמים למרפסת הפלדה, וזאת מכיוון שהפלדה נוטה להתכווץ ולהתרחב מאחר ויש לה מקדם התפשטות גבוה בחום וקור. לכן חשוב שהחומרים שמשתמשים בהם למרפסת יהיו איכותיים מאוד, אלסטיים לאיטום ושלא נסדקים במצב של התפשטות החומר.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪15,900,000 תל אביב
₪51,000,000 תל אביב
₪14,950,000 תל אביב
₪28,000 יפו
₪21,000,000 תל אביב
₪75,000 הרצליה פיתוח
Call Now Button