בית פרטי היסטורי אחרי שימור ברובע המרוני

תל אביב

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

בית דו משפחתי

שטח בנוי

260 מ"ר

שטח מרפסות

140 מ"ר

מחיר בשקל

₪90,000

מחיר בדולר

$24,324

מה כולל הנכס

חדרי שינה

4

מקלחות

3

מרפסות

2
  • מזגן
  • חצר/גינה
  • אזור היסטורי
  • מטבח מעוצב
  • מרפסת
  • קרוב למרכז מסחרי
  • תחבורה ציבורית קרובה

תיאור הנכס

ממוקם בלב הרובע המרוני האותנטי והמבוקש ביותר ביפו, ברחוב אינטימי ושקט, במרחק הליכה קצר מכל המוקדים המרכזיים של יפו – מסעדות, בתי קפה, מוזיאונים ואף מטיילת נמל יפו ופארק המדרון הקסום.

זהו מבנה עות'מאני עם היסטוריה מרתקת של מעל 150 שנה. הבניין שימש בעברו כלשכת קונסוליית איטליה. הוא עבר שימור מוקפד הן בחלקו החיצוני והן בחלקו הפנימי, כולל שחזור מלא של החלקים המקוריים. מאחר והחוק אינו מחייב שימור שטחי פנים של בניינים הנועדו לשימור, זו תופעה נדירה בתרבות הישראלית המודרנית.

הבית מציע חלל מגורים של כ- 260 מ"ר, בתוספת חצר של כ- 130 מ"ר ומרפסת, כאשר תקרה בגובה של מעל 5 מטרים מעצימה את את החלל הפנימי. הוא כולל שני חדרי אירוח גדולים, שני מטבחים מאובזרים במכשירי חשמל של מותגים מובילים, ארבעה חדרי שינה, אחד מהם חדר שינה מאסטר עם חדר אמבט מפואר, ועוד שני חדרי רחצה.

בית זה נוצר מתוך חיבור של שתי דירות, תוך שמירה על חיבור השתיים ובו זמנית על פרטיות בשני החללים, מה שיכול לאפשר שימוש באחד החללים כיחידה נפרדת עבור עוזרת או כיחידת אירוח.

לצד שימור ושחזור העבר, הנכס זכה בטיפול מודרני מושקע, כמו מערכת מיזוג אוויר מתקדמת, חימום תת רצפתי, מערכת אבטחה, מערכת השקיה מתקדמת ועוד.

נכס זה מרוהט חלקית.

בית זה – אמנות השימור והשחזור, בשילוב כלים מודרניים מתקדמים ומיקום היסטורי עשיר בקסם ויזואלי, הינו חוויית מגורים שאין שנייה לה!

אנא צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום ביקור פרטי בנכס.

צילום: נמרוד לוי

פרטי יצירת קשר

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪80,000 תל אביב
₪60,000 תל אביב
₪75,000 תל אביב
₪75,000 תל אביב
₪90,000 תל אביב
₪75,000 תל אביב

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button