הבלוג שלנו

פנטהאוזים בהרצליה למכירה

הנדל"ן בהרצליה הוא אחת ההשקעות החכמות שאתם יכולים לבקש לעשות. העיר מושכת אזרחים לא מעטים מהיישוב אשר מחפשים להצליח כלכלית ומהר. לעיר – צביון ישראלי מובהק, המתבסס על חופי ים, מרכזי קניות ושלווה בין בתי העיר כשמתהלכים ברחוב. שלא כמו תל אביב, להרצליה מעולם לא יצא שם מנוּכר, והיא נתפסת בעיני רבים כעיר של אנשים פשוטים אך איכותיים. בשל כך, עסקת נדל"ן בעיר זו היא נכס של ממש, שכן משפחות שרוצות להתרחב ולקנות דירות אשר יירתעו מתל אביב יבואו להרצליה. אתם תיהנו ממחיר כמעט זהה לזה שיקבל בעל בית מתל אביב.

פנטהאוזים עם מרפסת שמש גדולה

בואו לגור או להשקיע בדירת בניין מרהיבה ביופייה, עם מרפסת שמש שצופה לקו החוף המרשים בישראל. מרפסת השמש הגדולה יכולה לספק מקום רב לדיירים, ועם סגירת חורף מתאימה – לשמש כחדר נוסף לכל דבר ועניין. מהפנטהאוז נצפה נופף מרהיב גם בחורף, שעה שהאפרוריות וכחול הים נפגשים זה עם זה.

פנטהאוז למכירה בהרצליה

מיני פנטהאוזים למחפשים דירות איכותיות במחיר הוגן

מיני פנטהאוז בהרצליה היא דירה עם מרפסת שמש קטנה. בדירה זו אתם נהנים מחדרים גדולים ומרווחים. ניתן לקנות דירת 3 חדרים, 4 חדרים או 5 חדרים. מרפסת השמש הקטנה יכולה לשמש כמחסן, או כאזור לשהייה של 1-2 איש. ניתן למקם פינת ישיבה קטנה במרפסת ולאבזר אותה באדניות עם צמחים מנקרי עיניים. נוף מרהיב נשקף מהחלון, הן של קו החוף והן של ה- DOWNTOWN העירוני.

פנטהאוז למכירה בהרצליה

פנטהאוז בהרצליה שאינו חד מפלסי

בבניין אתם יכולים לרכוש דירת דופלקס דו מפלסית, עם גרם מדרגות בתוך דירתכם שחוצץ בין הקומה הראשונה לשנייה, ואפילו טריפלקס, דירה בעלת מבנה תלת קומתי עם 2 גרמי מדרגות. רכשתם טריפלקס בקומה האחרונה ואין דירת גג מעליכם? במרום הקומה השלישית יהיה פתח עלייה לגג עם גרם מדרגות שלישי. עם פנטהאוז מסוג כזה אתם יכולים להרגיש על הגובה: לגור בבניין ולספק לעצמכם אווירה של וילה צמודת קרקע.
אפשרויות פונקציונליות להתנהלות עם הדירה בהרצליה

פנטהאוז בהרצליה למכירה
1. לגור בסביבת מגורים איכותית.
2. להשכיר את הדירה לאדם בודד או למשפחה.
3. להשכיר לשותפים. בדרך כלל מדובר במודל של 3 דיירים.
4. לפצל את הדירה ולהשכיר לכמה אנשים בו זמנית.
מי שמעוניין בשדרוג רמת חייו – ישאף לרכוש דירת פנטהאוז איכותית בהרצליה!

פנטהאוז למכירה בהרצליה ללא תיווך

פנטהאוס בהרצליה פיתוח

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪12,750,000 יפו
₪37,000,000 תל אביב
₪75,000 הרצליה
₪11,500,000 תל אביב
₪8,000,000 נתניה
₪4,560,000 תל אביב
Call Now Button