דירת דופלקס במבנה היסטורי אחרי שימור ביפו

תל אביב

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

דירה

שטח בנוי

220 מ"ר

שטח מרפסות

75 מ"ר

מחיר בשקל

₪35,000

מחיר בדולר

$9,459

מה כולל הנכס

חדרי שינה

3

מקלחות

3
  • מערכת מיזוג אוויר VRF
  • תקרות גבוהות
  • אזור היסטורי
  • מטבח מעוצב
  • מרפסת
  • נכס יוקרה
  • קרוב למרכז מסחרי
  • תחבורה ציבורית קרובה

תיאור הנכס

ממוקמת בבניין יפהפה מלא קסם היסטורי בשכונת עג'מי, על גבול הרובע המרוני. זהו בניין ייחודי במבנה הארכיטקטוני המרהיב שאין שני לו ברחבי המדינה! רחוב שקט במרחק קצר ממוקדים מרכזיים של יפו, כמו אזור העיר העתיקה התוסס ומתחם הנמל. הנכס עבר שימור מוקפד, הן בחלקו החיצוני והן בחלקו הפנימי, תוך שחזור מדויק של פריטים מקוריים. התוצאה – דירת דופלקס מרהיבה ביופיה ועצמתה שרק מתגבר בזכות חללים מרווחים, תקרות גבוהות האופייניות ליפו ואור טבעי ששוטף את הבית.

זו דירת כ- 220 מ"ר, בתוספת מרפסות בגודל כולל של כ- 75 מ"ר. היא כוללת 5 חדרים, בהם חלל אירוח גדול, מטבח מאובזר במכשירי חשמל מודרניים של מותגים מובילים, שלושה חדרי שינה, שלושה חדרי רחצה.

לנכס זה גג ענק עם כניסה נפרדת. בקומה זו חדר רחצה נפרד, חדר אחסון והכנה למטבח, והוא יכול לשמש כיחידת דיור מלאת פרטיות, או כסטודיו אמנים/משרד ביתי מושלם.

הדירה מרוהטת חלקית, בין היתר בפריטים עתיקים מקולקציית אספנות פרטית, כמו ארונות עץ בכל חדרי השינה, מיטה זוגית, שידה, שולחן אוכל עם כיסאת תואמים ועוד.

לצד שימור ושחזור מרשימים ביופיים שמורגשים היטב בכל פינה בבית זה, הנכס הותאם לצרכים המודרניים של הדיירים וכולל, בין היתר, מערכת מיזוג אוויר מתקדמת VRF – נפרדת בכל חדר, חימום תת רצפתי בחדרים ובחדרי ברחצה, מערכת אזעקה משוכללת.

אנא צרו איתנו קשר לפרטים נוספים.

פרטי יצירת קשר

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪35,000 יפו
₪30,000 תל אביב
₪25,000 יפו
₪25,000 יפו
₪25,000 תל אביב
₪28,000 יפו

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button