מיני פנטהאוז אדריכלי עם נוף פנורמי לים

תל אביב

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

דירה

שטח בנוי

408 מ"ר

שטח מרפסות

80 מ"ר

מחיר בשקל

₪60,000

מחיר בדולר

$15,957

מה כולל הנכס

חדרי שינה

4

מקלחות

3

מרפסות

1

חנייה

4
  • מזגן
  • אזור BBQ
  • קומה גבוהה
  • אינטרקום
  • בריכה בבניין
  • מודרני
  • מחסן
  • מטבח מעוצב
  • ממ"ד
  • מעלית

תיאור הנכס

מיני פנטהאוז יפהפה בעיצוב אדריכלי עם נוף פתוח לים שעוצר נשימה בכל מבט מחדש. ממוקם בקומה 12 במגדלי בלו – אחד הלוקיישנים היוקרתיים בצפון תל אביב.

הוא מציע חלל בנוי של כ- 408 מ"ר, בתוספת מרפסת עם נוף לים בגודל של כ- 80 מ"ר. מיני פנטהאוז זה כולל סלון מרווח עם חלונות רצפה-תקרה, מטבח מעוצב ומאובזר במכשירי חשמל, בתוספת מטבח חוץ מאובזר לברביקיו, חדר שינה מאסטר גדול, 3 חדרי שינה נוספים – שניים מהם עם חדרי רחצה, חדר שירות מרווח, מזווה, מחסן ו- 4 מקומות חניה.

מגדלי בלו:

מתחם מגורים יוקרתי הממוקם בסמוך לחוף הצוק בחלקה הצפוני של תל אביב ובמרחק דקות ספורות מהרצליה פיתוח. הקומפלקס תוכנן על ידי האדריכל המוערך אילן פיבקו, אשר גם הופקד על תכנון ועיצוב מיני פנטהאוז זה. הקומפלקס וכולל 6 בניינים בני 13 קומות כל אחד.

הפרויקט מאופיין בתקרות גבוהות וחלונות מסך מהרצפה לתקרה המטשטשים את גבולות הפנים/חוץ, מעניקים מרחב ומראה מודרני. לרשות דיירי BLUE מתחם קאנטרי קלאב פרטי הכולל בריכות אקולוגיות, שבילי דק, גנים ירוקים ומטופחים, בריכה מקורה חצי אולימפית, בריכה חיצונית, חדר כושר חדיש ומפואר, חדרי טיפולים מפנקים, סאונה, מגרש טניס ושירותי אבטחה 24/7.

אנא צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום סיור במיני פנטהאוז.

פרטי יצירת קשר

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪60,000 תל אביב
₪75,000 תל אביב
₪60,000 תל אביב
₪35,000 תל אביב
₪75,000 תל אביב
₪30,000 יפו

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button