בית מפואר למכירה מול הכותל

ירושלים

צור עימי קשר לפרטים נוספים

שלי שמלצר

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

פנטהאוז

שטח בנוי

380 מ"ר

שטח מרפסות

200 מ"ר

מחיר בשקל

₪55,000,000

מחיר בדולר

$14,986,376

מה כולל הנכס

חדרי שינה

9

מקלחות

9
  • מעוצב אדריכלי
  • מרתף יינות
  • נוף עירוני
  • אזור היסטורי
  • נכס יוקרה

תיאור הנכס

ממוקם בלב ליבה של ירושלים במקום קדוש מול הכותל בית יוקרתי זה מתוכנן בקפידה עם תשומת לב רבה לפרטים, מעוצב אדריכלית ומשלב בין אלמנטים מודרניים ומערכות מתקדמות לאלמנטים קלאסיים כולל רהוט עתיק.

בית אלגנטי זה משתרע על פני 380 מ"ר בכמה מפלסים, עם תוספת מרפסות שמש של כ200 מ"ר הנשקפות נוף פסטורלי של ירושלים והכותל, מציע 9 חדרי שינה, סוויטות מלאות עם חדרי אמבטיה צמודות, 4 מטבחים בתוך הבית ומטבח חוץ אחד על המרפסת.

מתוכנן על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר עם גמרים איכותיים הכוללים חימון תת רצפתי ,טלוויזיות בכל הסוויטות ,בית חכם, תאורה בהזמנה מיוחדת, מצלמות מרושתות בכל הבית, מערכת אודיו ,אינטרנט, מקרר יין ומערכת מיזוג אינוורטר.

בית יחודי במיקום נדיר!

צרו איתנו קשר על מנת לתאם סיור בנכס.

פרטי יצירת קשר

שלי שמלצר

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪50,000,000 ירושלים
₪55,000,000 ירושלים

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button