הבלוג שלנו

בניית שביל בגינה של וילות יוקרה

השביל שמחבר בין מקומות בחצר קובע את התחושה של בעלי הבית ואת הרושם הראשוני שאותו מקבלים האורחים. כתוצאה מכך, בקטלוג של וילות למכירה למשל אפשר לראות השקעה של זמן ומחשבה בבניית שבילים בגינה ומתכנני גינות אף משתמשים בהם כדי ליצור מראה שבו חלל הפנים מתכתב עם חלל החוץ.

הנה למשל 4 טיפים שיכולים לסייע בבניית שביל בגינה של בית פרטי:

בית פרטי עם גינה

 1. שבילים בצורות מעגליות

צורה מעגלית של שביל מגוונת את הקווים הישרים והסימטריים של הבית הפרטי. לפיכך, שבילים בצורות מעגליות מומלצים לרוב סוגי הבתים הפרטיים ובעיקר כאשר הם משולבים בתוך גינות גדולות עם צמחיה ועצים.

2. איזון בין פרקטיקה ואסתטיקה

שביל שנראה טוב חייב להיות גם בטיחותי ופרקטי. השאיפה היא לאזן בין פרקטיקה ואסתטיקה ולבחור את הדרך היעילה ביותר לחבר בין שתי נקודות, בלי לוותר על עניין ועל ערך מוסף בסגנון העיצוב הכללי.

3. בחירת חומרי עבודה

לכל סגנון עיצוב וחומר גלם תכונות שונות שקובעות את האופי שלו. השימוש באבן למשל מאפשר להשיג עמידות בשביל ואין צורך לדאוג לתחזוקה או לבלאי, אך יש גם פתרונות שנשענים על שימוש בעץ ומתאימים לסגנון עיצוב כפרי, ביתי וחמים.

4. ניקיון ותחזוקה

מומלץ לחשוב על נושא הניקיון והתחזוקה כבר בשלב התכנון המוקדם. כך חוסכים זמן יקר על ניקיון של השביל אחרי גשמים ומשפרים את בטיחות המשפחה על ידי מניעת החלקות.

אנחנו בסותבי'ס נדל"ן יוקרה בינלאומי נותנים לך מענה בכל שלב בתהליך הקנייה או המכירה של הנכס. מטרתנו היא לרכז עבורך את שלל השירותים תחת קורת גג אחת, לרבות הקצאת אנשי מקצוע לתכנון הגינה והחצר. יש לך שאלות? נשמח לעמוד לרשותך במספר הטלפון 03-7710977.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪11,900,000 תל אביב
₪7,290,000 נס ציונה
₪60,000 תל אביב
₪4,690,000 תל אביב
₪12,000,000 תל אביב
₪80,000,000 סביון
Call Now Button