הבלוג שלנו

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

עיצוב דירות בסגנון מודרני

הדרך שבה בוחרים לעצב בית פרטי משפיע באופן ישיר על הערך שלו. אף על פי שכל בעל נכס רשאי כמובן לעצב את הבית הפרטי כראות עיניו, אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. כתוצאה מכך, עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני מעלה את ערך הנכס בעשרות אחוזים ואפשר להשתמש בו גם לפני פרסום וילות למכירה.

ריכזנו עבורך 4 דגשים מרכזיים לעיצוב וילות ובתים פרטיים בסגנון מודרני:

1. השוואה בין עיצוב עצמאי להעסקת איש מקצוע

בשלב הראשון כדאי להחליט האם מעצבים את הבית לבד או מעסיקים אנשי מקצוע. לכל אפשרות יתרונות אחרים, כי עיצוב עצמאי יאפשר התאמה מדויקת לציפיות ולחזון מסוים – בעוד אנשי מקצוע ימנעו טעויות ויחסכו בהוצאות.

כמו כן, ניתן לשלב בין האפשרויות ולשאוב השראה מסגנונות עיצוב מודרניים של בתים פרטיים יוקרתיים אחרים לפני שמזמינים איש מקצוע לעיצוב מחדש של וילות.

2. היכרות עם המאפיינים של עיצוב בסגנון מודרני

לסגנון עיצוב מודרני יש מאפיינים מובהקים שאותם רצוי להכיר. ראשית, הוא מתאפיין בשמירה על פרופורציות בין נפח וצורה והוא מתבסס על צורות גיאומטריות וקווים ישרים. בעיצוב מודרני מעלים על נס את המינימליזם ומציבים את הפרקטיקה בראש סדר העדיפויות.

שנית, החומרים הבולטים שבהם משתמשים כוללים זכוכית, עץ, שיש, בטון ומתכת בצורתם הטבעית וניתן לשלב מעט מרקמים והדפסים מעודנים. כמו כן, זהו סגנון שבו שמים דגש רק על גוון האור ועל גופי התאורה.

3. קביעת מסגרת התקציב

עיצוב בתים פרטיים מחייב קביעה מראש של מסגרת התקציב. במסגרת התקציב כדאי להשתמש כסוג של מצפן וככלי סיוע בתהליך קבלת ההחלטות. עיצוב מחדש הוא אמנם תהליך ארוך שקל לדעת איך הוא מתחיל אך קשה לנבא כיצד הוא יסתיים, אך בעזרת קביעת מסגרת התקציב ניתן לחסוך לפחות חלק מההוצאות.

קביעת מסגרת התקציב היא גם הזדמנות מעולה להקצות לוח זמנים לעיצוב. בניגוד לשיפוץ שדורש שבירת קירות והרמת מרצפות, עיצוב פנים לא מחייב פגיעה בשגרה או מעבר למקום מגורים חלופי. כמובן שתמיד עדיף להשאיר את הבית פנוי, אולם קביעת לוח זמנים תפתור את רוב הבעיות גם אם מחליטים להמשיך לגור בו.

4. בחירת רהיטים

החלק המהנה של עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא בחירת רהיטים. הרהיטים הם חלק בלתי נפרד מהבית ועליהם להתכתב עם המאפיינים של סגנון העיצוב הנבחר, כמו למשל באמצעות חומרי הגלם, הצבעים והמידות. כמו כן, חלק מהרהיטים שמכניסים לבית הפרטי יכולים להישאר בו ובמקרים כאלה עלותם תגולם במחיר החוזי בין הקונה והמוכר.

ברשת סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נשמח להעמיד לרשותך אנשי מקצוע מנוסים בכל שלב הכנת הנכס לקנייה או מכירה. אנו נרכז עבורך את סל השירותים תחת קורת גג אחת ולאחר השארת פרטים באתר נוכל לחשוף בפניך מגוון וילות בפריסה ארצית.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪2,550,000 כפר סבא
₪6,600,000 תל אביב
₪14,900,000 אזור צפון
₪4,200,000 תל אביב
₪18,000,000 תל אביב
₪64,000,000 כפר שמריהו
Call Now Button