קניית דירה להשקעה בתל אביב

רכישת נכס נדלן להשקעה, נכס מניב שמייצר הכנסה פאסיבית ומשתלמת היא חלומו של כל בעל הון.

אפיק הנדל״ן נחשב לאפיק השקעה בטוח ובעל תשואה גבוהה יחסית לאפיקים אחרים. אך חשוב לזכור כי  כמו כל השקעה, השקעות בנדלן צריכות להתבצע בצורה חכמה ומושכלת. על בעל ההון מוטלת אחריות רבה, עליו לבחון היטב את הנכס הפוטנציאלי אותו הוא מעוניין לרכוש,  עליו להחליט האם לקנות דירת מגורים או נכס המיועד למסחר. בהתאם להון העצמי לבדוק האם כדאי לקנות דירה להשקעה בתל אביב או בפריפרייה, האם להתמקד בקניית דירת ישירות מהקבלן, באחריותו לבדוק האם הנכס  ממוקם במיקום מרכזי ונוח, האם יש לנכס ביקוש בקרב קהל היעד, האם צריך להשביח אותו טרם הפיכתו לנכס מניב.

ניתן לקנות דירות להשקעה ישירות מהקבלן כחלק מפרוייקט דירות או דירה להשקעה יד שנייה.

עדיין מתלבטים בכל הנוגע לקניית נכס להשקעה? מוטב שתקראו את המאמר הבא אשר ייתן לכם כמה עצות ויעשה לכם סדר בראש.

כל המידע על קניית דירות להשקעה

מיקום הנכס –  בשונה מקניית דירה למגורים, כשמדובר בקניית דירה להשקעה, המיקום לא צריך להוות שיקול עיקרי. אחרי הכל אתם רוכשים את הדירה בשביל להניב ממנה רווחים ולא בשביל לגור בה ועדיין, חשוב להסתכל על פרטמרטים שונים שיהפכו את הדירה שלכם לאטרקטיבית בעיניי השוכרים. מיקום אטרקטיבי עבור קניית דירה להשקעה הינו העיר תל אביב השוכנת בגוש דן, תל אביב  היא כוכב עולה בשוק הנדלן מאז הוקמה המדינה , אם יש לכם את ההון העצמי הדרוש, קניית דירה להשקעה בתל אביב תהיה החלטה נכונה וחכמה עבורכם.

דירות להשקעה יד ראשונה מקבלן או דירות יד שניה  – דירות להשקעה פזורות בכל רחבי הארץ בכלל העיר תל אביב בפרט,  דירות חדשות יד ראשונה מקבלן , לצד דירות בבניינים וותיקים, פנטהאוזים ודירות יוקרה. ברוב המקרים קניית דירות להשקעה בתל אביב ישירות מהקבלן תהיה יקרה יותר מקניית דירה יד שניה אך, היתרונות עולים על החסרונות. קניית דירה חדשה, מבטיחה לכם  יש לקחת בחשבון כי תל אביב היא עיר גדולה ובעל

קניית דירות להשקעה בתל אביב

קניית דירות להשקעה בתל אביב

ת אזורים רבים עם הבדלי מחיר משמעותיים. לכל, בחרו את המיקום בתבונה, לכל אזור בתל אביב יתרונות אחרים, בהתאם לשווי הנכס, תוכלו להעריך מי קהל היעד למגורים בדירה, בידקו את הסביבה, מי הדיירים בשכונה , כך תוכלו להעריך מי יהיה השוכר הפוטנציאלי של הנכס שלכם.

גובה ההון העצמי   –  האם להישאר במסגרת ההון העצמי
ברוב המקרים כאשר אנו מדברים על קניית דירות להשקעה אנו מדברים על דירות ונכסי נדלן אשר נרכשות בעזרת הון עצמי. הלוואות מהבנק באות בחשבון, אך בדרך כלל תשלומי הריבית פוגעים בכדאיות ההשקעה. עשו את החשבון שלכם, בדקו כמה כסף אתם יכולים להשקיע; זהו שיקול מרכזי בבחירת הנכס. יתכן שישנו אזור שבו ההשקעה נראית לכם יותר אטרקטיבית אבל תזדקקו למינוף גבוה מאוד אשר אולי תתקשו לעמוד בתשלומי המשכנתא והריבית. קניית דירה להשקעה במרכז תל אביב היא בעלות גבוהה יותר מאשר דירה בפריפרייה או באזורים אחרים בארץ . ההמלצה שלנו היא להתחשב בהון העצמי ולקחת בחשבון את הרווחים העתידיים.

הכירו את השכנים – קניית דירה להשקעה בתל אביב מחייבת אתכם לבדוק מי הם דיירי השכונה, אחרי הכל בשביל להשכיר את הנכס ולהפוך אותו לנכס מניב , תצטרכו להשכיר את הדירה. על מנת להכיר את קהל היעד, להעריך את שווי שכר הדירה ולדעת האם יש פוטנציאל לנכס. עלייכם להכיר את השכנים, מצב סוציואקונומי של דיירי השכונה יעיד לרוב על שכר הדירה אותו תקבלו בעבור הדירה.

 

 

שינויי גודל פונט - כותרת