הבלוג שלנו

עצות למחפשים דירות יוקרה להשקעה בתל אביב

דירות יוקרה ביפו

כל מי שיש לו סכום כסף פנוי בוודאי רוצה שהכסף יעבוד קצת בשבילו וייצור עבורו הכנסות פסיביות.

ישנן אפשרויות רבות להשקעה אך התשואות הן נמוכות יחסית ואנשים רבים נמשכים לכיוון הנדל״ן אשר נחשב לאפיק השקעה בטוח ובעל תשואה גבוהה יחסית.השקעות בנדל״ן הן החלום של אנשים רבים אשר שואפים לייצור לעצמם מקור הכנסה פאסיבית. ניתן למצוא דירות חדשות למכירה בתל אביב או דירות מיד שנייה. אך לפני שאתם ממהרים להוציא את הכסף שלכם ולהשקיע בנכס הנדל״ן הראשון שתמצאו, מוטב שתקראו את המאמר הבא אשר ייתן לכם כמה עצות ויעשה לכם סדר בראש.

מהם השיקולים למחפשים דירות לקנייה בתל אביב (לצורך השקעה) ?

דירות יוקרה ביפו

דירות יוקרה ביפו

האם מיקום דירת יוקרה משמעותי ?

אם אתם קוראים מאמר זה אז אתם כנראה סגורים על עצמכם שאתם מחפשים דירות להשקעה בתל אביב. אך העיר תל אביב היא עיר גדולה ובעלת אזורים רבים עם הבדלים משמעותיים ביניהם; למשל ישנן דירות למכירה ביפו ודירות בצפון תל אביב. אל תחשבו שיש כאן תשובה חד משמעית מה עדיף, הרבה פעמים השיקולים הם אישיים מאוד. אמנם אנו מדברים על דירות להשקעה בתל אביב ולא דירות למגורים, אך בכל זאת קחו בחשבון שהנכס יזקק לתשומת לב וביקורים שלכם. אם אתם גרים באזור מרוחק מתל אביב, לא בטוח שתרצו את ההשקעה הזאת.

האם להישאר במסגרת ההון העצמי של דירות יוקרה ?

ברוב המקרים כאשר אנו מדברים על דירות להשקעה אנו מדברים על דירות אשר נרכשות בעזרת הון עצמי. הלוואות מהבנק באות בחשבון, אך בדרך כלל תשלומי הריבית פוגעים בכדאיות ההשקעה. עשו את החשבון שלכם, בדקו כמה כסף אתם יכולים להשקיע; זהו שיקול מרכזי בבחירת הנכס. יתכן שישנו אזור שבו ההשקעה נראית לכם יותר אטרקטיבית אבל תזקקו למינוף גבוה מאוד אשר אולי תתקשו לעמוד בתשלומי המשכנתא והריבית. דירה לקניה במרכז תל אביב היא בעלות גבוהה יותר מאשר דירה במקום פחות נחשב.

האם יש משמעות מי הם שוכרי דירות יוקרה ?

כאשר אתם מחפשים דירה לרכישה בתל אביב לצורך השקעה, בסופו של דבר תרצו לייצר לעצמכם הכנסה משכירות. בפועל זה אומר שתצטרכו לחתום על חוזה עם שוכרי הדירה ולהתנהל מולם; הן בגביית כספים והן בעבודות תחזוקה הנדרשות מידי פעם. באזורים שונים, בהתאם לרמות המחירים תוכלו למצוא אוכלוסיות יציבות מבחינה כלכלית לעומת אוכלוסיות יותר חלשות. חשוב שתהיו מודעים שלעתים קשה להתנהל מול אוכלוסיות חלשות מבחינה כלכלית.

האם זה זמן טוב לרכוש דירות יוקרה להשקעה ביפו -תל אביב ?

אם ננתח את הדברים בצורה עסקית מיד נבין מדוע דירות לקניה בתל אביב הן השקעה טובה. זה לא סוד שבישראל ישנו מחסור בשטחים לבנייה, במיוחד בתל אביב; במקביל האוכלוסייה ממשיכה לגדול בקצב של 2% בשנה. ברור שתמיד יצטרכו עוד דירות. גם אם מחירי הנדל״ן גבוהים, צפו לכך שבעתיד הם יהיו גבוהים עוד יותר.

לצפייה בדירות יוקרה למכירה בתל אביב לחץ כאן

 

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪15,500,000 קיסריה
₪35,000,000 תל אביב
תל אביב
קיסריה
₪7,750,000 ירושלים
₪38,000,000 תל אביב
Call Now Button