גלרית תמונות

דירת גן דופלקס להשכרה במיקום קסום ומבוקש ביפו

יפו

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

דופלקס

שטח בנוי

160 מ"ר

שטח מרפסות

40 מ"ר

מחיר בשקל

₪15,000

מחיר בדולר

$4,054

מה כולל הנכס

חדרי שינה

5

מקלחות

2

מרפסות

1

חנייה

1
  • חצר/גינה
  • אינטרקום
  • מודרני
  • ממ"ד
  • קרוב למרכז מסחרי
  • תחבורה ציבורית קרובה

תיאור הנכס

את הקסם שבאוויר העוטף את שכונת עג'מי ביפו ניתן לחוש בכל ביקור באזור. בזכות השילוב בין הישן לחדש, בין האותנטי למודרני. בזכות מרחק הליכה קצר מקו החוף, כיכר השעון המפורסמת ושוק הפשפשים שוקק החיים, שהפך לסמלה המובהק והמרכזי של יפו שמוסיפים לאווירה המיוחדת.

בלב שכונה זו אנו מציעים להשכרה דירת גן דופלקס מרווחת שטופת אור טבעי ורוגע. הדירה נמצאת בבניין חדש בן כשנתיים, מתוחזק היטב, עם לובי כניסה מסודר ונקי.

הדירה משתרעת על פני שתי קומות, בגודל כולל של כ- 160 מ"ר בתוספת חצר פרטית של כ- 40 מ"ר. בקומת הכניסה – סלון מרווח (ניתן להגדיל), מטבח, שני חדרי שינה וחדר אמבטיה. הקומה התחתונה כוללת שני חדרי שינה נוספים, חדר אמבטיה והכנה למטבח נוסף. את הקומה התחתונה ניתן להפוך ליחידת דיור נפרדת.

הנכס כולל חניה מקורה אחת.

צרו קשר לפרטים נוספים ותיאור סיור.

פרטי יצירת קשר

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪13,000 יפו
₪18,000 יפו
₪15,000 יפו
₪10,900 יפו
₪12,500 יפו

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button