גלרית תמונות

בית דו משפחתי אלגנטי בשכונת ארנונה

ירושלים

צור עימי קשר לפרטים נוספים

גיל סבו

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

וילה

שטח מגרש

300 מ"ר

שטח בנוי

350 מ"ר

שטח מרפסות

250 מ"ר

מחיר בשקל

₪10,500,000

מחיר בדולר

$3,271,028

מה כולל הנכס

חדרי שינה

7

מקלחות

4

חדרי שירותים

5

מרפסות

4

חנייה

2
  • תקרות גבוהות
  • אזור BBQ
  • חצר/גינה
  • אזור הליכה / ריצה
  • חדר לעוזרת
  • מודרני
  • מרפסת שמש
  • פרטיות

תיאור הנכס

בית דו-משפחתי אלגנטי ממוקם בשכונה יוקרתית בדרום ירושלים – שכונת ארנונה (תלפיות). השכונה ידועה באוכלוסיה בעלת סוציו-אקונומי גבוה, בתים יוקרתיים, סביבה פסטורלית ירוקה וכמו גם משכנה החדש של שגרירות ארה"ב מחודש מאי 2018.

הבית משתרע על פני 350 מ"ר של שטח מגורים בארבעה מפלסים ומציע עיצוב פנים עכשווי המשתלב בהרמוניה מושלמת עם סביבתו הירוקה של הבית, כולל צמחים, פרחים ועצים ייחודיים עם פינות ישיבה נעימות ופסטורליות בהן תוכלו להירגע ולבלות זמן איכות עם המשפחה והחברים. בית שקט ואלגנטי זה מציע סלון מרווח ושטוף אור עם פינת אוכל גדולה, מטבח מודרני ו -7 חדרי שינה גדולים שניתן להתאים בקלות לצורך ולרצון האישי שלך – מחדר כושר ביתי לחדר קולנוע פרטי, לבית זה אין סוף אפשרויות.

פרטי יצירת קשר

גיל סבו

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪7,900,000 ירושלים
₪12,500,000 ירושלים
₪8,900,000 ירושלים
₪7,000,000 ירושלים
₪10,500,000 ירושלים
₪7,750,000 ירושלים

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

®Sotheby's International Realty

Call Now Button
שינויי גודל פונט - כותרת