בית דו משפחתי אלגנטי בשכונת ארנונה | ירושלים

ירושלים

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אברהם מונרוב וגיל סבו

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

וילה

שטח מגרש

300 מ"ר

שטח בנוי

350 מ"ר

שטח מרפסות

250 מ"ר

מחיר בשקל

₪9,250,000

מחיר בדולר

$2,460,106

מה כולל הנכס

חדרי שינה

7

מקלחות

4

חדרי שירותים

5

מרפסות

4

חנייה

2
  • אזור BBQ
  • חצר/גינה
  • תקרות גבוהות
  • אזור הליכה / ריצה
  • חדר לעוזרת
  • מודרני
  • מרפסת
  • פרטיות

תיאור הנכס

נמכר! Sold

אנחנו שמחים להציע למכירה בית דו-משפחתי אלגנטי מלא קסם, ממוקם בשכונה יוקרתית בדרום ירושלים – שכונת ארנונה, המכונה גם התלפיות.

השכונה בנויה ברובה מוילות וקוטג'ים יוקרתיים, וידועה באוכלוסייה איכותית וחזקה, בעלת מעמד סוציו-אקונומי גבוה, מתובלת בסביבה פסטורלית ירוקה כובשת.

לאחרונה, בזכות התדמית היוקרתית של השכונה ומיקומה הגיאוגרפי המצוין, נבחרה שכונת ארנונה לביתה החדש של שגרירות ארה"ב בירושלים.

הבית משתרע על פני ארבעה מפלסים, כ- 350 מ"ר בנוי, על קרקע של כ- 300 מ"ר, בתוספת מרפסות של כ- 250 מ"ר. מציע סלון מרווח ושטוף אור, מטבח מודרני מעוצב, פינת אוכל גדולה ו- 7 חדרי שינה שבזכות התכנון הנכון  ניתנים להתאמה לפי הצרכים והרצונות של הדיירים ויכולים לשמש, מעבר לחדרי שינה, כחדר קולנוע ביתי, חדר כושר פרטי ועוד.

העיצוב האלגנטי והמודרני של הבית עצמו, בתוספת סביבה שקטה וירוקה, חצר עשירה בצמחייה, פרחים ועצים ייחודיים, ופינות ישיבה נעימות ופסטורליות הופכים את הבית למושלם למגורים מלאי הרמוניה ושלווה.

צרו קשר לפרטים נוספים ותיאום סיור.

פרטי יצירת קשר

אברהם מונרוב וגיל סבו

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪7,750,000 ירושלים
₪9,250,000 ירושלים
₪4,650,000 ירושלים
₪7,900,000 ירושלים
₪8,900,000 ירושלים
₪7,000,000 ירושלים

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button